Statusy w module EDM

Zmodyfikowano dnia Thu, 25 Nov 2021 o 12:43 PM


  1. W statusie Dowolny wyświetlane są zawsze wszystkie wizyty w wybranym przedziale czasowym dla wybranego lub dla dowolnych lekarzy.

  2. W statusie Możliwe do anulowania wyświetlane są zaakceptowane wizyty przez platformę P1 (ostatnie 48 godzin). Wizyta może być anulowana poprzez zaznaczenie wizyty i kliknięcie Anuluj, wizyta zmienia status Do anulowania

  3. W statusie Do wysyłki wyświetlane są zakończone wizyty, które nie zostały jeszcze wysłane do platformy P1 (ostatnie 48 godzin).

  4. W statusie Zakolejkowany wyświetlane są wizyty (ostatnie 48 godzin), które oczekują na wysłanie do P1 lub zasoby są w trakcie wysyłki. Na tym etapie podpisywane są zdarzenia medyczne certyfikatami podmiotu.  

  5. W statusie Błąd wyświetlane są wizyty, które nie zostały poprawnie wysłane do P1 (ostatnie 48 godzin) wraz z treścią błędu z zakładce Problemy

  6. W statusie Zaakceptowany wyświetlane są wizyty, które zostały poprawnie wysłane do P1 w wybranym przedziale czasowym dla wybranego lub dla dowolnych lekarzy.

  7. W statusie Przedawniony wyświetlane są wizyty, które nie zostały poprawnie wysłane do P1 i upłynęło 48 godzin od zakończenia wizyty w wybranym przedziale czasowym dla wybranego lub dla dowolnych lekarzy.

  8. W statusie Do anulowania wyświetlane są wizyty, które oczekują na anulowanie w  P1 (ostatnie 48 godzin). Wizyta po autoryzacji certyfikatami platformy P1 zostaje anulowana, status zmieni się na Anulowane 

  9. W statusie Anulowane wyświetlane są wizyty, które zostały poprawnie anulowane w P1 w wybranym przedziale czasowym dla wybranego lub dla dowolnych lekarzy.

Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód
Wymagana weryfikacja captcha.

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł